У «Нашому краї» пообіцяли відремонтувати дах зали вільної боротьби в Обухові

28.09.2128 09 kyevshhyna - У «Нашому краї» пообіцяли відремонтувати дах зали вільної боротьби в Обухові

Депутат Обухівської районної ради від політичної партії «Наш край» Юрій Цікаленко пообіцяв допомогти відремонтувати дах зали вільної боротьби Обухівської дитячо-юнацької спортивної школи. Стара покрівля неефективна, постійно протікає, що призводить до псування стін, та не додає ентузіазму для тренувань.

 

«З Юрієм Цікаленком ми знайомі вже понад 15 років. І увесь цей час він допомагає нашій секції. Ми працюємо на умовах самофінансування, підтримки від держави немає, тож більшу частину витрат Юрій бере на себе. В нього є дуже гарна риса — бажання допомагати дітям», — розповідає тренер з вільної боротьби Анатолій Гуральський.

Нещодавно за сприяння представника «Нашого краю» в залі вільної боротьби Обухівської ДЮШС було замінено вікна та встановлено телевізор.

Юрій Цікаленко всіляко підтримує розвиток дитячо-юнацького спорту на Київщині. Протягом тривалого часу він опікується спортивно-оздоровчим центром Олімпійського резерву, що в селі Круглик. Чимало його вихованців — переможці та  призери всеукраїнських та міжнародних змагань. Крім того, на базі комплексу для місцевих дітлахів безкоштовно працюють секції з греко-римської та вільної боротьби, дзюдо, боксу, козацького бойового мистецтва, шахові та церковні класи. Також тут постійно проводяться навчально-тренувальні збори, спортивні змагання для дітей та молоді.