У «Наш край» обурені скасуванням пільг з оплати електроенергії жителями 30-ти кілометрової зони

15.01.21

У «Нашому краї» обурені рішенням уряду про скасування пільг з оплати електроенергії жителями населених пунктів, розташованих в 30-ти кілометровій зоні від АЕС. Глава партії «Наш край» в Миколаївській області Юрій Кормишкін закликає всіх глав населених пунктів 30-ти кілометрової зони негайно скликати сесії і звертатися до президента, Кабінету міністрів і Верховній Раді з вимогою скасувати постанову, яка скасовує пільгу, а також вимагати від народних депутатів України врегулювати законодавчо всі моменти.

«Через непрофесіоналізм Кабінету міністрів і безглузді управлінські рішення люди продовжують бідніти. Жителі міст, розташованих в 30-кілометровій зоні від АЕС, були позбавлені пільги на електроенергію, в тому числі і жителі Южноукраїнська. Замість того, щоб зібрати експертів, і запросити, в тому числі представників АЕС, проговорити як можна вийти з ситуації, знайти рішення проблеми, обговорити і донести до людей, чому ціна підвищується, не було зроблено нічого. Чиновники, як завжди, без зайвого шуму добивають жителів черговим підвищенням тарифів », – обурився Кормишкін.

 

Він згадав, що в 2019 році представники нинішньої влади обіцяли знизити тарифи і критикували своїх попередників за їх зростання.

«Українцям обіцяли, що не тільки не будуть підвищувати тарифи, але вони їх знизять. І жителі Южноукраїнська, і Миколаївській області надали нинішній більшості у Верховній Раді раніше небачену підтримку. Натомість нас віддячили обманом. Страшно уявити, куди доведе країну непрофесіоналізм і байдужість. Хоча, думаю, нинішній Кабмін і Верховна Рада і самі не мають уявлення, куди рухається Україна », – підкреслив глава« Нашого краю».

Юрій Кормишкін знову запропонував зібратися депутатському корпусу Миколаївської облради, щоб звернутися до уряду країни переглянути рішення про підвищення тарифів.

«Раніше ми вже дочекалися від влади підвищення тарифів на газ, воду, електроенергію. Партія «Наш край» вимагала скликати сесію обласної ради, щоб звернеться до уряду переглянути рішення. Але наше прохання було проігнороване. Ми вимагаємо зараз знову зібратися депутатським корпусом і, нарешті, почати діяти. Українцям доводиться сидіти на «бездумному» локдауні, в країні пандемія, зростає безробіття, а влада продовжує заробляти на простих жителях », – підсумував Кормишкін.