У нас немає морального права бути осторонь

27.09.15

«НАШ КРАЙ» об’єднує ініціативних членів громад

Партія «НАШ КРАЙ» дедалі впевненіше заявляє про себе. З кожним днем її прихильників більшає. Можливо, це якоюсь мірою пов’язано з історією її створення.

Був такий випадок. На одній із зустрічей з виборцями до народного депутата України від 142-го виборчого округу Антона Кіссе підійшла група місцевих жителів з такими словами: «Антоне Івановичу, скажи, чим ми можемо тобі допомогти в хорошій справі – зберегти наш край, аби звідси не виїжджали люди, не покидали свої будинки, а працювали на рідній землі й заробляли на нормальне життя. Щоб старенькі наші були спокійні, що не залишаться на самоті. Щоб школи та дитячі садки не закривали. Не можна, щоб це все з часом перетворилося на руїни і голий степ! Може, нам свою партію створити – партію нашого краю?»

Цей суспільний запит було прийнято. Антон Кіссе зі своїми однодумцями створив партію, програма і завдання якої є простими й зрозумілими: розвивати наші міста і села; зберегти те, що створювали покоління наших предків; домагатися розширення прав місцевих громад; змусити владу ставитися до кожної людини як до найбільшої цінності і багатства, адже спорожніла земля перестає приносити плоди; берегти мир.

Від кожного з нас залежить, яким буде життя в нашому рідному краю. Чи зможемо, а головне, чи захочемо поборотися за власне благополуччя, за спокій своєї сім’ї, за майбутнє свого села, міста, регіону. Адже подібно до того, як струмочки наповнюють велику річку, так малі міста та села наповнюють велику країну.

Давайте разом думати, що ми можемо зробити для рідного краю, для нашого краю, в якому нам жити і працювати. Політична тріскотня, нездійсненні обіцянки, подачки, які олігархи – господарі різних партій у вигляді милостині роздають людям перед виборами, – це все пусте, без користі, без сенсу. Нам це не треба. Нам необхідне зовсім інше: розвиток, процвітання, стабільність, справедливість, повага. Нам – це кожному, хто готовий крок за кроком, нехай не так швидко, як хотілося б, але йти до спільної мети: гідного життя в рідному краю. Ставайте поруч з нами пліч-о-пліч, приєднуйтесь! І команда нашого краю стане непереможною!