У Миколаєві реалізовують проект естетизації школи

15.09.16

До міської цільової програми «Освіта» буде внесено новий розділ по естетизації шкільного середовища «Наша нова школа». Про це, підсумовуючи перший етап однойменного соціального проекту «Наша нова школа», заявив депутат Миколаївської міської ради від партії «Наш край» Сергій Кантор.
«Наступний етап проекту – це внесення до міської цільової програми «Освіта» окремого розділу під назвою «Наша нова школа». Якщо дана пропозиція буде проголосована на сесії міської ради, то вже в наступному році миколаївські школи відчують значну фінансову підтримку. Шкіл дуже багато в місті, а їх і наші ресурси не настільки великі, щоб одномоментно все зробити», – зазначив Сергій Кантор.
Не дивлячись на те, що проект стартував лише навесні 2016 року, вже вдалося не тільки налагодити комунікацію з навчальними закладами, а й в короткі терміни завершити естетизацию деяких об’єктів в трьох пілотних школах міста Миколаєва.
Першими, кому вдалося потрапити в цей проект, стали школи № 25, № 39 та № 59. У цих навчальних закладах відремонтовано і естетізіровані хол, а також великий і малий спортивний зали. «Хотілося створити проект, мета якого буде не просто вставити вікна або поштукатурити фасад, а створити концепцію розвитку школи нового зразка. Адже важливо не тільки те, які знання вкладають в голови нашим дітям, а й те, в яких умовах вони навчаються. У сірих стінах не народжуються яскраві особистості. Проект «Наша нова школа» – це інструкція по створенню такого середовища, де буде розвиватися людський потенціал», – говорить Сергій Кантор.
Також він зазначив, що ідею, яка народилася в Миколаєві, вже підхопили в Україні. За аналогічним проектом сьогодні практично завершені роботи по естетизації в однієї зі шкіл під містом Київ.