У Миколаєві нестача кадрів в медицині, – Єнтін вимагає створити умови для залучення лікарів

05.04.18

Миколаївська міська рада зобов’язана переглянути підходи до медичної галузі в місті і створити всі умови для залучення лікарів. Про це повідомив депутат Миколаївської міськради від “Нашого краю” Владислав Єнтін, виступаючи на ювілеї Центру надання первинної медико-санітарної допомоги №7.

За його словами, сьогодні в Миколаєві дуже відчутна нестача кадрів.

«Сьогодні в охороні здоров’я працює трохи більше 1000 лікарів, 310 осіб – лікарі пенсійного віку. Вакантними залишаються близько 150 посад. Проблема кадрового голоду існує, і без участі Миколаївської міської ради це питання навряд чи вдасться вирішити», – впевнений Владислав Єнтін.

Він підкреслив, якщо сьогодні не вирішувати проблему, ситуація може погіршитись.

«Якщо не вирішувати проблему комплексно вже сьогодні, то кадрова нестача буде складати близько 50%. Порахувати дуже просто – якщо лікарі пенсійного віку вийдуть на заслужений відпочинок, а молоді не прийдуть, то кількість вакансій збільшиться практично до півтисячі», – впевнений депутат.

Депутат переконаний, що Миколаївська міська рада зобов’язана переглянути підходи до медичної галузі та створити додаткові умови для залучення лікарів і створення гідних умов праці для молодих лікарів.

«У нашому Корабельному районі ЦПМСД №7 обслуговує 62 тис. Людей. Лікарі намагаються, але дуже не хочеться, щоб через чийсь своєчасної недоробки ці люди стали заручниками ситуації », підсумував Владислав Ентін.