У Миколаєві «нашекраєвці» продовжують впроваджувати проекти з розвитку рідного краю

30.09.16160930 фото миекол - У Миколаєві «нашекраєвці» продовжують впроваджувати проекти з розвитку рідного краю

У Миколаєві «нашекраєвці» продовжують впроваджувати проекти з розвитку рідного краю. За безпосередньої підтримки депутата Миколаївської міської ради від партії «Наш край» Сергія Кантора стартував проект з реконструкції і естетизації дитячого містечка «Казка».
«Наші проекти – це комплексна і системна робота з наведення порядку в рідному місті. Ми почали з шкіл і «Центрального міського стадіону», зараз паралельно з іншими проектами постараємося впровадити концепцію розвитку дитячого містечка «Казка». Це потрібно місту, це потрібно нашим дітям. Поки ми будемо жити в минулому, ми не зможемо рухатися в майбутнє», – говорить Сергій Кантор.
За словами директора містечка Юрія Любарова, проект передбачає кілька важливих моментів, які зумовлюють подальший розвиток «Казки». Зокрема, одне з таких змін торкнулося відомої концертного майданчика – амфітеатру.

Так, замість відкритої території театру, на якій глядачі знаходяться під палючим сонцем чи дощем, передбачена крита частина. Передбачається, що амфітеатр гармонійно доповнить двоповерхова скляна будівля, чия дзеркальна поверхня буде відображати значущі об’єкти містечка: кам’яну фортецю і корабель «Надія», а також візуально розширить простір навколо. Одночасно дана споруда дозволить функціонувати «Казці» і в зимовий час, адже на його території розміщена чимало зон відпочинку, як для маленьких, так і для дорослих відвідувачів містечка.

За словами ініціатора проекту Сергія Кантора, кожен бажаючий міг проявити свою небайдужість до містечка ще кілька років тому, коли вперше було піднято це питання. Проте, як зазначив депутат, за весь цей час не знайшлося нікого, хто зміг би зрушити цей проект з мертвої точки.