У Миколаєві «Наш край» закликав відновити програму «Електронне місто»

17.01.1825995034 982123221945890 3437504044940892887 n - У Миколаєві «Наш край» закликав відновити програму «Електронне місто»

Депутати Миколаївської міської ради проголосували за пропозицію свого колеги-депутата від «Нашого краю» Олега Крисенко доручити заступнику Миколаївського міського голови Юрію Андрієнко, а також земельному і архітектурному управління розробити концепцію проведення аукціонів по землі і відновити реалізацію програми «Електронне місто».

Про це йшлося 15 грудня в ході засідання постійної депутатської комісії з питань містобудування, архітектури та будівництва, регулювання земельних відносин та екології.

«Ще 13 років тому в Миколаєві була розроблена програма « Електронне місто». Зараз вона заморожена і знаходиться на нулі за рівнем реалізації. Сенс програми в тому, щоб поліпшити документообіг, і щоб прострочені договори оренди землі бачили все. Якби «Електронне місто» працювало, то у нас би протягом місяця розглядалися всі заяви громадян щодо землі», – впевнений Олег Крисенко.

Він додав, що також потрібна окрема концепція щодо земельних аукціонів.

«Також нам потрібна окрема концепція по земельних аукціонах, я вже мовчу щодо МАФів. Кожна служба повинна працювати мобільно і оперативно, відразу ж даючи свої висновки з того чи іншого питання. Владі потрібно мати стратегію розвитку міста Миколаєва, а для ефективного управління, місту потрібен «Електронне місто», – сказав Олег Крисенко.

Він  упевнений, і фізичні і юридичні особи повинні мати можливість через Інтернет звернутися із запитом до муніципальні установи, а також брати участь в обговореннях проектів місцевого самоврядування.

«Будь-яка фізична або юридична особа через Інтернет може звертатися із запитами до муніципальним установам для отримання необхідної інформації і виконання юридичних дій. А також мати можливість за допомогою Інтернету не тільки отримувати інформацію про проекти якихось рішень, які готуються в органах місцевого самоврядування, а й брати участь в їх обговоренні, контролювати виконання цих рішень», – впевнений Олег Крисенко.