У Миколаєві «Наш Край» влаштував «Новорічний переполох»

27.12.17

За підтримки депутата Миколаївської міської ради від партії «Наш Край» Сергія Карцева в миколаївських дворах відбулася благодійна акція «Новорічний переполох».

Як зазначає депутат, головною метою такого заходу стало бажання зміцнити взаємозв’язок з жителями округу, принести свято дітлахам і зробити життя людей у дворах трохи тепліше, радісніше і радо.

«Цілий тиждень ми їздили з концертною програмою по дворах Заводського району, спілкувалися з людьми, грали з дітьми. Це все настільки було тепло і привітно, настільки дружно і по-домашньому, що, швидше за все ця благодійна акція буде проходити щорічно. Адже як співається в пісні: «Ми дружний і веселий миколаївський народ і все у нас вийде, хлопці». І все вийде, якщо ми будемо триматися разом, якщо ми будемо підтримувати один одного, поважати один одного і разом працювати над розвитком миколаївських дворів, міста Миколаєва і нашого рідного краю», – сказав депутат.

Для маленьких миколаївців була організована цікава розважальна програма. Разом з казковими героями, Снігуронькою та Дідом Морозом діти активно брали участь в конкурсах, танцювали, грали в ігри, розповідали вірші про Новий рік, отримували подарунки.