У Миколаєві «Наш край» підтримує водні види спорту

06.11.17

Більше двох років депутати Миколаївської міської ради від партії «Наш Край» займаються підтримкою і розвитком водних видів спорту. Про це заявив депутат Миколаївської міської ради від «Нашого краю» Сергій Мотуз під час відкриття Чемпіонату міста з веслування на байдарках і каное.

DSC 7686 300x199 - У Миколаєві «Наш край» підтримує водні види спортуЗа його словами, цей напрямок є пріоритетним для всієї фракції, так як саме цей вид спорту приносить великі перемоги для України, але при цьому отримує мізерне фінансування.

«Миколаїв по праву повинен стати столицею водного спорту, колискою становлення великих спортсменів і яхтсменів. Таких тренувальних майданчиків практично не існує в Україні, і тим більше, немає таких водних масивів, де можна і тренуватися і проводити чемпіонати», – зазначив Сергій Мотуз.

Але при цьому, як зазначає депутат, існує дуже велика проблема з матеріально-технічною базою цих шкіл. Часом, говорить Сергій Мотуз, не вистачає байдарок, каное, весел, спеціального одягу та т.д.

«Наша фракція сьогодні бореться за виділення коштів з місцевого бюджету для відновлення матеріально-технічних баз у спортшколах. У тому числі ми намагаємося допомогти спортсменам в зборах на Всеукраїнські та світові чемпіонати. Це наша спільна відповідальність. Сподіваємося, що зі збільшенням міського бюджету, у нас з’явиться можливість виробити окрему стратегію розвитку водних видів спорту», – підкреслив депутат.

Під час проведення чемпіонату, який став закриттям сезону 2017, депутати від «Нашого краю» вручили черговий комплект байдарок для вихованців Школи вищої спортивної майстерності з веслування на байдарках і каное.