У Миколаєві «Наш край» підтримав Програму розвитку стійкої міської мобільності

10.11.1779941 1 1 - У Миколаєві «Наш край» підтримав Програму розвитку стійкої міської мобільності

DSC 4819 300x199 - У Миколаєві «Наш край» підтримав Програму розвитку стійкої міської мобільностіМиколаївські депутати підтримали проект Програми розвитку стійкої міської мобільності на 2018-2019 роки, яка включає в себе розробку транспортної моделі міста, схем оптимізації маршрутів громадського транспорту, плану регулювання вантажних і транзитних перевезень, схем організації дорожнього руху, розвитку приміських автобусних перевезень, водного пасажирського транспорту , створення нових парковок і пішохідно-велосипедних зон.

Про це стало відомо під час засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, транспорту, енергозбереження, зв’язку, сфери послуг, підприємництва та торгівлі.

За словами депутата Миколаївської міської ради від «Нашого Краю» Сергія Карцева, вже давно пора зайнятися транспортною політикою міста, розробити і прийняти План стійкої міської мобільності.

«Миколаївці страждають від відсутності порядку в транспортній сфері – це одна з ключових міських проблем, яка комплексно, фактично, не вирішувалась ніколи. Раніше каменем спотикання був мізерний бюджет, який просто не міг покрити витрат на упорядкування цієї галузі. Сьогодні у міста є реальний шанс все змінити і це радує. «Наш край» за комплексні підходи у вирішенні конкретних проблем і завдань. Транспортну сферу потрібно розвивати і Програму розвитку стійкої міської мобільності сьогодні необхідно прийняти», – сказав Сергій Карцев.

Як стало відомо, вже в наступному році Миколаїв повинен отримати документ зі схемою оптимізації маршрутів міського громадського транспорту, щоб далі працювати з банками.

Варто зазначити, що до розробки Плану можуть підключитися компанії зі світовим ім’ям, які мають досвід впровадження технологій в області транспортного проектування і моделювання. На основі розробленого документу в подальшому будуть прийняті секторальні програми розвитку міського автобусного і електротранспорту, велоінфраструктури, приміських автобусних перевезень, водного транспорту, схем безпеки дорожнього руху та інше.