У Миколаєві безпрецедентна ситуація щодо безпеки, – «Наш край»

16.05.17

Депутатська фракція політичної партії «Наш край» в Миколаївській міській раді розіслала офіційну заяву щодо рівня безпеки в місті Миколаєві.

«Фракція політичної партії« Наш Край »в Миколаївській міській раді заявляє про те, що останнім часом склалася безпрецедентна ситуація щодо безпеки в місті Миколаєві.

Низка резонансних злочинів щодо простих городян, громадських активістів, депутатів різних рівнів постійно стрясає наше місто, люди перестали себе відчувати захищеними. Рівень безпеки в місті Миколаєві стрімко падає.

Наполягаємо на оперативній і жорсткої реакції правоохоронних органів, а також інформуванні городян і депутатського корпусу на найближчій сесії міської ради про результати діяльності правоохоронців щодо забезпечення законності, боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку на території міста Миколаєва.

Вимагаємо від міського голови негайно продовжити реалізацію Програми «Безпечне місто», яка за останні півтора роки, не дивлячись на наявність в бюджеті достатніх коштів, практично «заморожена».