У міськраді Дніпра створена нова фракція «Наш край»

11.10.17

У Дніпровській міськраді утворилася нова фракція «Наш край». Про це стало відомо 11 жовтня в ході 25-ої чергової сесії міськради Дніпра, повідомляє прес-служба Дніпровської організації «Нашого краю».

У міськраді утворилася група «Наш край», до складу якої увійшли вісім депутатів з «Опозиційного блоку» (групи «За Дніпропетровськ») і «Громадської сили», йдеться в повідомленні.

Таке об’єднання вже назвали третьою хвилею розпаду «Опозиційного блоку».

Членами знову утворилася фракції «Наш край» стали депутати Віталій Верба, Руслан Вишневецький, Василь Губерт, Олег Григорук, Наталія Демидова, Анжеліка Пелипенко, Сергій Пустовий і Микола Царенко.

За словами Сергія Пустового, який очолив фракцію, депутатів об’єднала спільна позиція.

«Нас об’єднала спільна позиція. Ми налаштовані конструктивно. І всі депутати, які сьогодні увійшли до фракції «Наш край» – це люди, які хочуть працювати на благо міста. Тому що в тих фракціях, де кожен з нашої групи був раніше, була позиція тільки шкодити. Нам вказували, говорили, що робити і як, щоб нашкодити », – заявив він.

Депутат також прогнозує, що в майбутньому фракція «Наш край» в міськраді може розширитися. Адже це – політичне майбутнє.

“Все більше депутатів розуміють, що демонстративний опір мерові не зробить життя в місті краще та не допоможе їх виборцям на округах. Ми об’єднуємо зусилля заради спільної та якісної роботи»- резюмував Сергій Пустовий.