У Маріуполі відкрилася ще одна приймальня «Нашого краю»

22.04.19

Актив Маріупольської міської партійної організації «Нашого краю» взяв участь в урочистому відкритті нової громадської приймальні, яка знаходиться в Лівобережному районі міста за адресою: пр. Перемоги, 20. Про це повідомляє регіональна прес-служби партії.

Даний захід став можливим завдяки ініціативі та підтримці народного депутата України, голові Донецької обласної організації «Нашого краю» Олегу Недаві, а також сприянню місцевих партійців і депутатів на чолі з головою місцевого партійного осередку Владиславу Мірошниченко.

Даний офіс буде функціонувати з понеділка по п’ятницю і його робота, в першу чергу, буде спрямована на вирішення проблем мешканців Лівобережного району міста, яким в силу різних обставин складно відвідати громадські приймальні в центрі Маріуполя.

Уже з наступного місяця у відкритому офісі за затвердженим графіком почнуть вести особистий прийом депутати міської ради від партії «Наш край».

«Я дуже вдячний Олегу Недаві за підтримку в питанні відкриття громадської приймальні в Лівобережному районі міста. Це сигнал нашим громадянам – партія «Наш край» широко відкриває свої двері маріупольцям, щоб надати свою допомогу і підтримку», – зазначив Владислав Мірошниченко.

В рамках заходу відбулося традиційне вручення партійних квитків новим членам партії.