У Маріуполі пройшов тренінг з публічних виступів

16.06.17

мариуполь 1Маріупольська міська організація «Нашого краю» спільно з Національним демократичним інститутом провели тренінг з публічних виступів.

За словами голови Маріупольської організації «Нашого краю» Владислава Мірошниченко, такі тренінги необхідні для побудови ефективної комунікації з виборцями.

«Спілкування з громадянами є ключовим для партії, яка позиціонує себе, як політична сила, яка представляє місцеві громади. Ми знаємо проблеми своїх земляків і розуміємо, як ефективно вирішувати їх. Тренінг з публічних виступів – наш інструмент для комунікації з маріупольцями», – зазначив Владислав Мірошниченко.

Учасники заходу мали змогу спробувати себе в ролі ораторів, записати свій виступ на камеру, а також спільно з лектором проаналізувати помилки. Також організатори надали базові навчальні інструменти з вироблення відповідних навичок.

За словами одного з лідерів «Нашого краю» в Маріуполі Дмитра Візенкова, метою таких заходів є створення команди професіоналів.

«Ми хочемо бачити в своїх рядах не просто активістів, які хочуть йти в політику. Наша мета – зробити з них команду професіоналів, завдання яких працювати на розвиток нашого краю і його жителів», – зазначив Дмитро Візенков.

Фіналом тренінгу стали практичні завдання та рольові ігри, які розставили правильні акценти майбутнім ораторам.