У Маріуполі пройшов семінар із створення ОСББ

16.08.16

15 серпня в Маріуполі відбувся семінар «Збереження та відновлення житлового фонду: співпраця влади і суспільства». Організаторами заходу – Міжнародний республіканський інститут спільно з політичною партією «НАШ КРАЙ».

Учасниками семінару стали понад 70 представників ініціативних груп із створенню ОСББ міста Маріуполя, а також Волноваського і Мангушський районів.

В роботі заходу взяв участь голова Донецької обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ» Сергій Третьяков. «Ви той локомотив, та частина активного населення, яка разом з нами ясно і чітко розуміє, що по-старому жити вже не вийде. Змінилася система управління державою, відповідно, зміни торкнуться і ЖКГ. Це об’єктивна реальність », – зазначив Сергій Володимирович.

В рамках попередніх зустрічей, які проходили в травні, маріупольці вже обговорили процес реформування житлово – комунального господарства та питання відносини власності в багатоквартирному будинку. На третьому семінарі акцент був зроблений на веденні договірних відносин та процедурі збору внесків і платежів в ОСББ.

Депутат міської ради Дмитро Візенков підкреслив, що: «Своє завдання ми бачимо в двох простих і потрібних речах: навчити і підтримати вас в момент становлення і організації ОСББ».

Консультації жителів триватимуть в рамках реалізації програми «Наш дім» в Маріуполі юристами партії в міській громадській приймальні за адресою пр. Будівельників, 84.

«Подальша перспектива – разом ми будемо працювати з кожним будинком, допомагаючи створити ОСББ. Я твердо впевнений – ми створимо незалежну і професійну систему забезпечення комфортних умов життя для жителів багатоповерхівок нашого міста», – зазначив депутат міської ради Юрій Хотлубей.

IMG 0763 1024x683 - У Маріуполі пройшов семінар із створення ОСББ IMG 0780 683x1024 - У Маріуполі пройшов семінар із створення ОСББ IMG 0794 1024x683 - У Маріуполі пройшов семінар із створення ОСББ IMG 0830 1024x683 - У Маріуполі пройшов семінар із створення ОСББ IMG 1386 1 1024x768 - У Маріуполі пройшов семінар із створення ОСББ