У Маріуполі пройшла звітно-виборна Конференція «Нашого краю»

29.01.19

Заслухати звіт про роботу партійного осередку, продовжити повноваження голови, а також переобрати персональний склад правління зібралися делегати звітно-виборної Конференції міської партійної організації «Нашого краю», яка відбулася в Маріуполі. Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

Зі вступним словом до присутніх звернувся голова депутатської фракції в міській раді від ПП «Наш край» Юрій Хотлубей:

«Восени 2015 року ми з вами пішли на вибори командою від молодої партії« Наш край ». Тоді навіть не всі з нас встигли вступити в ряди політичної сили. Мало хто вірив в наш успіх. Сьогодні, через три з половиною роки, «Наш край» входить в п’ятірку партій, які стабільно отримують довіру виборців », – зазначив він.

Також повідомляється, що в ході роботи Конференції делегати визнали звіт про роботу організації задовільною. Серед досягнень – збільшення чисельності партійців в 7 разів, стрімке зростання кількості заходів, структурування міської організації по первинним осередкам, гідний показник роботи громадських приймалень, а також функціонування асоціації об’єднань співвласників багатоквартирних будинків «Наш край».

«Тільки за минулий рік ми мобілізували і залучили до громадської роботи практично 70% однопартійців від загальної кількості маріупольців, які складаються в наших рядах. Мало хто наші політичні опоненти можуть публічно заявити про такі показники. Окремо хочу висловити подяку народному депутату України, голові Донецької обласної організації ПП «Наш край» Олегу Недава за регулярну допомогу і сприяння в роботі нашого осередку », – зазначив в ході звіту голова Маріупольської міської організації ПП« Наш край »Владислав Мірошниченко.

Разом з тим делегати продовжили повноваження голови Владислава Мірошниченко та оновили склад Ради Маріупольської міської партійної організації.

Також в ході заходу відбулося традиційне урочисте вручення партійних квитків новим членам партії.