У Маріуполі «Наш край» взяв участь в ярмарку політичного впливу «ВИрішиТИ»

29.05.17

vbz mir 300x200 - У Маріуполі «Наш край» взяв участь в ярмарку політичного впливу «ВИрішиТИ»Маріупольська міська організація «Нашого краю» взяла участь в ярмарку політичного впливу «ВИрішиТИ», організованої Міжнародним Республіканським Інститутом. Про це повідомили лідери «Нашого краю» в Маріуполі Владислав Мірошниченко та Дмитро Візенков.

Основною метою заходу було стимулювання діалогу між представниками влади та громадою. В ході ярмарку політичні партії та громадські організації демонстрували свою роботу і ділилися досвідом організації роботи з громадою.

Так, один з лідерів «Нашого краю» в Маріуполі Дмитро Візенков в своєму виступі розповів присутнім про підсумки роботи організації за 2016 рік і визначив основні напрямки діяльності.

«Рік був досить вдалим. Ми впровадили програму «Наш Дім», спрямовану на консультування маріупольців з питань створення та розвитку ОСББ, а також встановили достатню кількість унікальних контактів з громадянами», – зазначив Дмитро Візенков.

Голова місцевого осередку «Нашого краю» в Маріуполі Владислав Мірошниченко розповів про майбутні плани організації.

«Найближчим часом «Наш край» чекає розширення діяльності. Ми плануємо в повному обсязі зайнятися роботою з молоддю, а також діяльністю щодо захисту законних прав підприємців. Також ми пам’ятаємо про довгостроковий проект партійного будівництва і ряді навчальних заходів для членів організації», – підкреслив Владислав Вікторович.

В рамках роботи ярмарку відбулося спілкування з учасниками «Школи молодого політика», яка також реалізується Міжнародним Республіканським Інститутом для дітей шкільного віку. Діти змогли задати партійцям запитання, а також заручитися підтримкою для реалізації власних соціальних проектів, спрямованих на вирішення важливих проблем маріупольців.

Варто зазначити, “Наш край” в Маріуполі вже брав участь в програмах Міжнародного Республіканського Інституту. На початку травня Дмитро Візенков в рамках програми інституту «Академія молодого громадянина» виступив спікером на лекції «Секрети успіху молодих політиків».