У Маріуполі «Наш край» вивчав основи медіа-комунікацій

19.06.17

Основи медіа-комунікацій вивчали активісти і представники «Нашого краю» на навчальному тренінгу, який відбувся в рамках річного партнерського проекту Міжнародного Республіканського Інституту та Маріупольської організації «Нашого краю».

За словами голови Маріупольської організації «Нашого краю» Владислава Мірошниченко, тренінг націлено на всебічний розвиток активу політичної сили.

«Всебічний розвиток нашого активу націлений на плідну роботу політичної сили в цілому. Взаємозамінність, грамотність і прагнення до правильної організації роботи повинні стати нашими першими результатами на шляху побудови потужного партійного активу», – зазначив Владислав Мірошниченко.

На тренінгу визначили цілі та результати роботи з медіа-інструментами, як правильно працювати з журналістами.

Також учасники тренінгу розглянули складові каналів комунікації і контенту, а саме: структуру прес – релізу та статті, стратегію ведення роботи в соціальних мережах та основні помилки, що допускаються.

Один з лідерів «Нашого краю» в Маріуполі Дмитро Візенков зазначив, сьогодні важливо правильно доносити інформацію до громадськості.

«Тренінг дав можливість по-новому переглянути свою діяльність, пов’язану зі ЗМІ. Ми багато працюємо для людей і наше завдання сьогодні – правильно і цікаво доносити інформацію про наші результатах до широкої громадськості. Також ми можемо перевірити структуру і працездатність нашого активу в міжвиборчий період», – підкреслив Дмитро Візенков.

Як відомо, це не перший тренінг який «Наш край» проводить спільно з Міжнародними іститутами. У травні Маріупольська міська організація «Нашого краю» за підтримки Національного демократичного інституту (NDI) провела для свого активу навчальний семінар «Контактування з громадянами».