У Маріуполі «Наш край» привітав захисників міста

06.12.17

Сьогодні голова Маріупольської міської організації партії «Наш край» Владислав Мірошниченко разом з Народним героєм України Русланом Пустовойтом привітали воїнів 54-го окремого батальйону розвідки з Днем збройних сил України.

Варто відзначити, що саме ці хлопці одними з перших стали на захист Маріуполя. Сьогодні вони несуть службу на Луганському напрямку і приїхали в місто, щоб побачити своїх товаришів по службі, разом згадати бойові успіхи, а також вшанувати пам’ять полеглих захисників України.

В рамках зустрічі солдати також були урочисто нагороджені медалями «За оборону Маріуполя».

За словами Владислава Мірошниченко, сьогодні держава не нагороджує військовослужбовців медалями.

«На превеликий жаль, сьогодні, держава з якихось причин не може дозволити собі забезпечувати військовослужбовців нагородами. Накази Міністерства Збройних Сил видаються, а самих медалей ніхто не дає. Ми вважаємо, що це в корені не правильно. Солдат, який скоїв подвиг, не повинен йти і купувати собі медаль. Це нонсенс. Сьогодні ми привітали захисників нашого Маріуполя і допомогли з придбанням самих нагород. Це найменше, що ми можемо зробити для наших героїв. Ми сподіваємося, що тепла атмосфера, хоч на секунду, дозволить хлопцям відволіктися від тягот військового часу», – впевнений Владислав Мірошниченко.