У Маріуполі «Наш край» провів масштабну екологічну акцію

23.04.18

IMG 0523 e1524565374358 200x300 - У Маріуполі «Наш край» провів масштабну екологічну акцію У День довкілля актив Маріупольської міської організації «Нашого краю» провів екологічну акцію «Чисте довкілля нашого краю». Про це повідомляє прес-служба Донецької організації партії.

Повідомляється, що захід відбувся на бульварі Хмельницького, в районі пам’ятника жертвам чорнобильської трагедії. В акції взяли участь близько 100 партійців, мешканців прилеглих будинків, представників ветеранських та громадських організацій, комітетів самоорганізації населення.

Серед почесних гостей заходу були присутні член політради партії «Наш край», голова Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко, а також голова Донецької обласної організації партії «Наш край» Сергій Третьяков.

В ході екологічної акції партійці привели в порядок пам’ятник і навколишні зелені зони, побілили бордюри, а також висадили понад 100 кущів троянд і 25 молодих берізок, які в якості подарунка місту надав лідер «Нашого краю» в Донецькій області, народний депутат Олег Недава.

За підсумками заходу партійці і жителі міста віддали данину поваги жертвам чорнобильської трагедії і поклали квіти до пам’ятника.