У Маріуполі «Наш край» набирає обертів по зростанню чисельності партійців

04.09.17

У Маріуполі відбулося чергове урочисте вручення членських партійних квитків. Нових членів партії привітав голова обласної організації «Нашого краю» Сергій Третьяков.

За словами лідера обласного осередку, ряди організації неухильно ростуть, відкриваються громадські приймальні, а найкращим показником роботи партії – є ефективне вирішення звернень громадян.

«Головним принципом роботи нашої партійної організації ми бачимо її повну децентралізацію. Кожна осередок сама вибирає ті методи і ті інструменти, які вона вважає найбільш ефективними для своєї території і умов, в яких вона працює. Ми лише менеджери із супроводження даного процесу. Наше завдання – передати напрацьований досвід партійного будівництва молоді», – ділиться своїми переконаннями Сергій Третьяков.

Партійці також ознайомитися з пропозиціями участі в навчальних заходах, які Маріупольська організація проводить регулярно.

За словами голови місцевої організації «Нашого краю» Владислава Мірошниченко, постійно ведеться робота по навчанню активу.

«Ми не просто поповнюємо свої ряди. У нас поставлена системна робота з навчання свого активу. Ми бачимо в наших соратників лідерів, які можуть самостійно вибирати інтереси і просувати реалізацію своїх ідей на благо громади Маріуполя», – заявив перед присутніми голова місцевої організації Владислав Мірошниченко.