У Маріуполі «Наш край» допомагав жінкам знайти свій шлях у політиці

15.08.17

IMG_3219На минулих вихідних, в рамках програми по партійному будівництву, Міжнародний республіканський інститут і місцева організація «Нашого краю» провели для представниць жіночої статі навчальний тренінг «Сценарії шляхів в політику і стратегія самореалізації жінки в політичній партії». Про це повідомляє Маріупольська організація «Нашого краю».

За словами лідера Маріупольської організації «Нашого краю», депутата Дмитра Візенкова, домогтися всіх поставлених цілей «Наш край» зможе тільки сформувавши потужне жіноче крило.

«Ми взяли собі за мету – побудову відкритої і демократичної партії, орієнтованої, в першу чергу, на місцеві громади. І ми вважаємо, що домогтися очікуваних результатів можна, в тому числі, сформувавши потужне жіноче крило. Наш принцип в даному напрямку – системна і копітка робота з маріупольчанками, а також залучення кращих фахівців з жіночого лідерства та розвитку», – переконаний Дмитро Візенков.

В якості тренера виступила політолог, президент Українського Центру суспільного розвитку, експерт з жіночого лідерства Марина Бурмака.

В рамках заходу учасниць чекали три модуля: жіночий шлях в політику і його основні сценарії, значимість залучення жінок до політичних партій, а також практична частина стратегічного балансу кар’єри в політичній партії.

«Ми у захваті. Тренер досить відкрита з нами і щиро намагається дати нам ті навички і вміння, якими володіє сама. Після заходу хочеться йти і реалізовувати свій особистий шлях в політику», – ділиться своїми враженнями одна з учасниць Галина Дрот.

Це вже другий візит Марини Бурмаки в Маріуполь. Охочих відвідати тренінг фахівця такого рівня було дуже багато, проте літній період не дозволив всім взяти участь.

«Насправді хочеться, щоб таких заходів було більше. Я знаю кілька учасниць, які дуже хотіли бути присутніми. Сподіваємося, що і організатори і шановна тренер знайдуть можливості для продовження заявленої серії тренінгів з особистісного розвитку жінок », – зазначає учасниця двох заходів Оксана Мохіна.

Важливо відзначити, що Марина Бурмака проводить живі тренінги, в рамках яких немає місця комп’ютерній техніці. Тренер намагається створити максимально затишну, живу і довірчу атмосферу. Як результат – залучення учасниць і бажання впроваджувати отриману інформацію в життя.