У Києві ветеранів будуть безкоштовно навчати комп’ютерної грамотності

21.03.17

Курси безкоштовного навчання роботи на комп’ютері та в мережі Інтернет для людей похилого віку відкрилися у Святошинському районі Києва. Ініціатором програми виступив Благодійний Фонд одного з лідерів партії “Наш край” у  Святошенському районі Валерія Сировацького, який реалізує кілька освітніх проектів для людей різних вікових категорій.

За словами організаторів, базові курси з користування комп’ютером для ветеранів орієнтовані на вирішення проблеми психологічного бар’єру у людей старшого покоління перед новими інформаційними технологіями і на формування у них навичок роботи на комп’ютері, у мережі Інтернет, в соціальних мережах і додатках.

Мета курсу – навчити людей похилого віку вільно спілкуватися з рідними та друзями за допомогою Інтернету.

Валерій Сировацький підкреслив, що для організації подібних курсів потрібна не стільки матеріальна складова, скільки час і бажання. «Я думаю, що відвідування цих курсів відкриє для кожного ветерана новий віртуальний світ з його великими можливостями», – зазначив він.

Устаткування для комп’ютерного класу зібрано командою фахівців із запчастин комп’ютерів, які були у вжитку, таким чином вирішується одразу два питання – техніка отримує «нове життя» і приносить користь тим, хто хоче навчиться використовувати нові технології. Зараз на курсах займається 2 групи в тиждень по 10 чоловік.

Записатися на курси можливо за номером телефону + 38-073-062-00-07