У Києві розроблені унікальні програми для безпеки дітей

19.04.17images - У Києві розроблені унікальні програми для безпеки дітей

Столичними розробниками, за підтримки благодійного фонду одного із лідерів партії «Наш край» у Святошинському районі Києва Валерія Сировацького, розроблений пакет програм для гарантування комп’ютерної безпеки дітей молодшого шкільного віку.

За словами організаторів проекту, головною метою програм є допомога батькам, які мають намір захистити дитину від дорослого контенту в мережі Інтернет. Встановлення програмного забезпечення на ПК, гарантовано захистить дитину від споглядання фото- і відеоматеріалів зі сценами насильства та еротичного характеру, сайтів, що пропонують різноманітні види заробітку, інтернет-магазинів, онлайн-казино та інших ресурсів, призначених виключно для дорослих.

Наразі програми проходять апробацію і найближчим часом будуть доступні всім бажаючим. За допомогою сайту благодійного фонду батьки зможуть безкоштовно отримати програми для встановлення на телефони, планшети та комп’ютери дітей. Для того, щоб отримати програмне забезпечення, необхідно зв’язатися з благодійним фондом Валерія Сировацького за допомогою форми зворотного зв’язку на сайті www.bfsyrovackiy.com або зателефонувати за номером +38-073-062-00-07.