У квітні «Наш край» планує закріпити і поліпшити успішний результат виборів в ОТГ, – Сергій Кальцев

02.04.17

Політична партія «Наш край» візьме участь у виборах у всіх об’єднаних територіальних громадах, які відбудуться 30 квітня в Запорізькій області. Про це повідомив голова Запорізької обласної політичної партії «Наш край» Сергій Кальцев.

«Партія «Наш край» планує закріпити і поліпшити успішний результат, досягнутий на попередніх виборах в ОТГ, що відбулися в грудні минулого року. Адже тоді в раді територіальних громад Запорізької області, в яких проходили вибори, було обрано 32 депутата від партії «Наш край», що є найбільшим показником серед всіх інших політичних сил, які брали участь в даному виборчому процесі. Тому і цього разу ми очікуємо на підтримку жителів Запорізької області, щоб разом розвивати рідний край з ще більшими силами», – повідомив Сергій Кальцев.

На 30 квітня призначено вибори в восьми об’єднаних територіальних громадах (ОТГ), де партія буде висувати своїх кандидатів на посаду депутатів місцевих рад та на посаду голови ОТГ.

В кінці квітня в Запорізькій області вибори пройдуть в наступних ОТГ: Великобілозерської сільської ОТГ, Павлівської сільської ОТГ (Вільнянський район), Гуляйпільської міської ОТГ, Широківської сільської (Запорізький район), Кам’янсько-Дніпровської міської ОТГ і Водянської сільській ОТГ (обидві – Кам’янсько-Дніпровський район), Оріхівської міської ОТГ, а також Чернігівської селищної ОТГ. У кожній з них висуваються представники від партії «Наш край», у яких є чіткий план соціально-економічного розвитку громади. Але тільки від виборців буде залежати майбутній розвиток свого рідного села, Запорізького краю та країни в цілому.

На сьогоднішній день можна сміливо говорити, що місцеві громади отримали нові можливості – внаслідок збільшення фінансування, і дуже важливо, щоб вони направили ці можливості для поліпшення якості життя людей. Партія «Наш край» ставить перед собою амбітну мету – створити в Запорізькому регіоні сприятливий інвестиційний клімат в усіх територіальних громадах, планомірно і злагоджено працювати, щоб забезпечити людей новими робочими місцями, підвищити рівень життя малозабезпечених верств населення, поліпшити матеріально-технічну базу об’єктів соціально культурного призначення, закладів освіти та медицини.

«Наш край» – це партія, яка послідовно відстоює права місцевих громад. Ми об’єднуємо досвідчених господарників, спеціалістів, які мають досвід роботи на місцевому рівні. Партія запропонує людям обрати головами та депутатами рад об’єднаних територіальних громад своїх представників », – зазначив Сергій Кальцев.