У конкурсі від «Нашого краю» переміг проект щодо реконструкції хокейного майданчика у Носівці

02.08.17

Переможцем конкурсу серед депутатів «Нашого краю» з назвою «Працюю на благо нашого краю», що проводився у Носівській об’єднаній територіальній громаді, став проект реконструкції відкритого хокейного майданчика у Носівці.

Як повідомив представник «Нашого краю» Юрій Музика, серед 7 заявок конкурсна комісія визначила переможця конкурсу, який отримає 50 тисяч гривень на реалізацію проекту. Автор проекту-переможця – депутат Носівської міської ради від «Нашого краю» Катерина Ландар, яка працює лікарем у центральній районній лікарні.

За її словами, хокейний майданчик взимку буде чудовим місцем відпочинку дітей і молоді.

“Раніше хокейний майданчик працюва, але останні роки перебував у занедбаному стані. Завдяки конкурсу від «Нашого краю», відбудеться реконструкція хокейного майданчика на території спортивної школи: зроблять його освітлення і придбають необхідний спортивний інвентар. Окремо передбачається буріння свердловини, аби піднімати воду для залиття хокейного майданчика взимку”, -повідомила Катерина Ландар.

Юрій Музика підкреслив, що конкурс продемонстрував зацікавленість депутатів вирішувати нагальні проблеми місцевої громади. Адже всі проекти отримали підтримку жителів і стосувалися, здебільшого, створення чи впорядкування місць дозвілля та відпочинку.

Як повідомлялося, ініціатором та організатором проведення конкурсу «Працюю на благо нашого краю» виступила Чернігівська обласна організація «Нашого краю». Конкурс започатковано з метою продемонструвати ефективну роботу депутатів в сфері соціального, економічного та культурного розвитку Чернігівщини. Обов’язкова умовою конкурсу є підтримка проектів місцевими мешканцями. Проекти можуть стосуватися благоустрою та озеленення територій, соціальних ініціатив, проведення культурних і мистецьких, молодіжних, спортивних заходів тощо.

Для проведення першого конкурсу було обрано Носівську громаду, де «Наш край» у місцевій раді представляють 16 депутатів.