У Кіровограді презентували проект розбудови партії «Наш край»

16.05.16

У Кіровограді відбулася обласна конференція партії «Наш край». Під час заходу презентували перспективний проект розбудови партії.

Співголова партії Олександр Мазурчак у своєму виступі зазначив, що ефективно впливати на зміни в країні можна буде тільки тоді, коли партія «Наш край» матиме у Верховній Раді свою фракцію.

«За невеликих фінансових можливостей та коротких термінах підготовки до місцевих виборів, партія «Наш край» впевнено зайняла третє місце по кількості депутатів місцевих рад серед 137 всеукраїнських партій», – зазначив співголова партії.

Крім того, за словами Олександра Мазурчака, партія має сильну команду управлінців і господарників, які можуть і хочуть якісно змінити країну. Тому політична організація проводить серйозну роботу в напрямку навчання своїх членів, забезпечує умови для отримання досвіду за кордоном. «Вже готується поїздка до Німеччини, пізніше в Грузію. Ми серйозно займаємось підготовкою своїх кадрів», – відзначив Олександр Мазурчак і додав, що програма навчання включає в себе чотири основні напрямки:
– для жінок;
– для молоді;
– для депутатів;
– для активістів партії.

Проект розбудови партії «Наш край» на Кіровоградщині презентував голова обласного осередку партії Олександр Чудний.

Він нагадав, що за результатами місцевих виборів 2015 року партія «Наш край» отримала понад 5 відсотків. У Кіровограді партія зайняла другу позицію у міській раді за кількістю депутатів. На Кіровоградщині за «Наш край» віддали свої голоси 39 809 виборців.

На сьогодні, за словами Олександра Чудного, партійні організації зареєстровано у 21 районі та в 7 містах області.

Конкретні справи та ініціативи на місцях, за словами спікерів заходу, головні принципи діяльності партії.

Так, депутат Кіровоградської міської ради Андрій Табалов, який зайняв третє місце серед кандидатів на посаду міського голови Кіровограда у 2015 році, розповів про конкретні кроки депутатів від «Нашого краю» у міськраді.

Підтримуючи національну програму партії, Андрій Табалов заявив про наміри ініціювати у міськраді створення тимчасової контрольної комісії з питань роботи постачальників комунальних послуг.

Такий крок, за його словами, дасть можливість контролювати комунальні служби, ефективно реагувати на скарги громадян у цій сфері та викривати корупційні схеми недобросовісних чиновників.