У Херсонській облраді підтримали ініціативу “Нашого краю” знизити тарифи

21.01.21
Щойно депутатський корпус Херсонської обласної ради підтримав ініціативу фракції “НАШОГО КРАЮ” стосовно ЗВЕРНЕННЯ до Президента, Парламенту та Кабміну з вимогою знизити кабальні тарифи за комуналку для населення та проголосував за нього на позачерговій сесії. Про це повідомив Голова Херсонської організації “Нашого краю” Віталій Булюк.
За його словами, весь депутатський корпус разом закликали центральну владу, зокрема, залишити пільгову ціну на електроенергію для населення 90 копійок і збільшити пільговий тариф зі 100 кВт до 200 кВт. Встановити ціну на газ для населення такою, як вона була влітку – 4,49 грн. та інше.
“Шановні друзі, у нас з’явився шанс змусити центральну владу привести ціни на житлово-комунальні послуги до розумної межі, аби в домівках українців залишилися елемантарні умови для проживання – газ, світло та вода. І щоби могли їх собі дозволити за прийнятну ціну і пенсіонери, і малозабезпечені, і лікарі, і вчителі, і студенти. Ми це зробили разом – завдяки нашій твердій позиції, через мітинги, петиції і мирні зібрання”, – зазначив Віталій Булюк.
Він наголосив, про те, що центральна влада пішла на безпрецендентний крок у такий складний час і підняла тарифи, “НАШ КРАЙ” дізнався у грудні і першим забив тривогу по всій Україні. За ініціативи нашої фракції в Херсонській обласній раді сьогодні депутатський корпус зібрався на позачергову сесію і 46 голосами із 49 присутніх у залі, прийняв ЗВЕРНЕННЯ до Президента, Кабміну та Парламенту з вимогою знизити ціни на природний газ, електроенергію, інші житлово-комунальні тарифи для населення.
“Ми знаємо, що до нашої повної перемоги ще далеко. Ми розуміємо, що влада загралася з тарифами, забувши, що люди мають право достойно жити на ті кошти, які вони отримують, як пенсії, або мають змогу заробляти в нинішніх реаліях. Ми пам’ятаємо, що нас обрали для того, аби ми захищали інтереси виборців. Боремося далі”, -підсумував Віталій Булюк.
1 1 - У Херсонській облраді підтримали ініціативу "Нашого краю" знизити тарифи 2 1 - У Херсонській облраді підтримали ініціативу "Нашого краю" знизити тарифи 3 - У Херсонській облраді підтримали ініціативу "Нашого краю" знизити тарифи 4 - У Херсонській облраді підтримали ініціативу "Нашого краю" знизити тарифи 5 - У Херсонській облраді підтримали ініціативу "Нашого краю" знизити тарифи 6 - У Херсонській облраді підтримали ініціативу "Нашого краю" знизити тарифи 7 - У Херсонській облраді підтримали ініціативу "Нашого краю" знизити тарифи 8 - У Херсонській облраді підтримали ініціативу "Нашого краю" знизити тарифи