У Харкові відбувся фінал найбільших в Європі дитячих змагань з міні-футболу – «Турнір тисячі команд»

21.04.16

За перемогу в турнірі змагалися 17 команд хлопців та дівчат у віці 10-12 років. Змагання пройшли під патронатом співголови партії «Наш край» Олександра Фельдмана.
«Коли ми почали проводити «Турнір тисячі команд», то хотіли дати дітям альтернативу безцільного, а часом і небезпечного проведення часу на вулиці. І, крім того, – допомогти розкритися спортивному таланту дітей, зробити перший крок у футбольній кар’єрі, – розповів його засновник, співголова партії «Наш край» Олександр Фельдман. – За 15 років існування змагань в них взяло участь більше мільйона дітей. Турнір не закінчується ніколи: відразу починається новий – в цьому його суть і унікальність для кожної дитини. З 1 вересня стартує новий етап Турніру. Тому всі школярі, хто з якихось причин не встиг подати заявки на цей сезон ігор, зможуть взяти участь у наступному. Запрошуємо команди до участі!»
У напруженій і чесній боротьбі перемогу в «Турнірі тисячі команд» здобула команда з Куп’янська (серед хлопчиків) і Краснограда (серед дівчат). Друге місце вибороли хлопці з Краснограда і дівчатка з Борівського району. Третє місце дісталося команді хлопчиків з Лозівського і дівчаток з Шевченківського району. До речі, наставник красноградських команд сам колишній учасник турніру.
Переможці «Турніру тисячі команд» окрім традиційних кубків, медалей, дипломів та цінних призів отримали ще один подарунок від Міжнародного благодійного фонду “Фонд Олександра Фельдмана”: під час літніх канікул вони відправляться в екскурсійну подорож. Команди, що зайняли третє місце, поїдуть до Львова, друге – до Варшави, а чемпіони відправляться на батьківщину футболу – у Лондон.