У Харкові та Чугуєві «Наш край» провів семінар з ОСББ

06.09.16

 

Днями «Наш край» спільно з Міжнародним республіканським інститутом провів черговий навчальний семінар на тему «Збереження і відновлення житлового фонду: взаємодія політичних партій та громадськості». Семінар проходив в Харкові та Чугуєві. Серед учасників заходу були як досвідчені голови ОСББ, початківці-активісти, а так само жителі багатоповерхівок, які вирішили створити ОСББ. Лекторами на семінарі виступи Вікторія Погорєлова – член Національної ради з питань створення та забезпечення функціонування ОСББ та Дмитро Марусич – експерт з енергоефективності.
На семінарі лектори звернули увагу учасників на законодавчу базу, якої слід дотримуватися і пояснили особливості приватної, державної і комунальної власності в багатоповерховому будинку.
Вони ознайомили аудиторію із кошторисом на утримання будинку та прибудинкової території, а також розповіли, як досягнути фінансової стабільності ОСББ і що робити з неплатниками.

Спікери розповіли про напрямки роботи щодо зниження заборгованостей співвласників по платежах, серед яких: створення комісії, система соціального захисту населення, щомісячна квитанція на оплату внесків та платежів та інші.
На семінарі «Нашого краю» кожен учасник отримав необхідні знання про те, як зробити життя в будинку комфортним і при цьому заощадити гроші.

Під час наступного – третього  етапу навчання учасники семінару розкажуть про свій досвід щодо впровадження енергоефективних програм і взаємодії з політичними партіями свого міста, а спікери продовжать актуальну тему зі створення ОСББ і фінансової складової його діяльності.