У Харкові розпочато тренінги «Нашого краю» з жіночого політичного лідерства

13.04.171 - У Харкові розпочато тренінги «Нашого краю» з жіночого політичного лідерства

Перший тренінг «Від просто жінки до політика» пройшов в суботу, 8 квітня в медіацентрі «Час». Цикл занять підготувала харківська організація «Нашого краю» спільно з NDI (Національним Демократичним Інститутом).

Ініціатива «Нашого краю» по проведенню жіночих навчальних семінарів – це бажання створити платформу можливостей для жінок, які якщо і не збираються конкурувати з чоловіками, то точно знають, якою вони хочуть бачити Україну через кілька років, і готові використовувати свої професійні навички і знання для досягнення поставлених цілей. І однією з них цілком може стати участь у виборах і створення соціально важливих проектів вже на новому рівні.

«Наш край» виступає за активне залучення жінок у політичний процес. Відкриваючи цикл тренінгів з Жіночого політичного лідерства, голова Харківської міської організації “Нашого краю” Андрій Колос сказав, що розумні і професійні жінки мають йти в політику.

“Розумні і професійні жінки можуть йти в політику і приймати рішення – від цього виграють всі. Жінки, бо зможуть реалізувати себе, місто, або навіть країна, тому що проблеми будуть аналізуватися з різних точок зору. Світова практика давно довела – в країнах, де при владі працюють жінки – політики, якість життя на високому рівні, реалізуються соціальні програми, люди відчувають себе захищеними”, -зазначив Андрій Колос.

У «Нашому краї» цінують жінок, які беруть на себе сміливість і відповідальність за майбутнє країни і займаються громадською та політичною діяльністю нарівні з чоловіками. У Харківській області жіночим напрямом займається Тетяна Лобанова, депутат обласної ради, створювати жіноче крило партії в Харкові буде Ірина Ємельянова. Ірина працює в партії «Наш край» і бачить свою подальшу професійну реалізацію на політичній арені.

Цикл тренінгів створювався для активних, цілеспрямованих жінок, які хочуть змін в країні і готові вчитися і досягати успіху на політичному поприщі.

Обов’язковою умовою участі була активна життєва позиція і політичні амбіції. Всі дівчата пройшли конкурсний відбір і довели своє бажання стати слухачками на заняттях. Серед них мами, бізнес-леді, керівники громадських організацій. Кожна з них вже досягла високих результатів у своєму житті і хоче розвиватися далі.

Цикл тренінгів з жіночого лідерства продовжиться. Слухачки, що пройшли весь курс, восени 2017 року візьмуть участь у Всеукраїнському Форумі Жіночого Лідерства.