У Харкові «Наш край» ініціював створення депутской групи «Харків -місто сталої мобільності”

19.04.17.jpg - У Харкові «Наш край» ініціював створення депутской групи «Харків -місто сталої мобільності"

1 247x300 - У Харкові «Наш край» ініціював створення депутской групи «Харків -місто сталої мобільності"Електронний розклад для міського транспорту, велодоріжки, пішохідні зони – все це може стати реальністю. Депутати від партії «Наш край» в Харківській міській раді заявили про створення депутатської групи «Харків – місто сталої мобільності». Вона займеться розробкою концепції стійкої мобільності для міста.

Очолив групу депутат фракції політичної партії «Наш край» Ігор Овечкін. Він заявив, що група займеться розробкою концепції стійкої мобільності для Харкова відповідно до європейських принципів.

“У Харкові потрібно «розвантажити» дороги, створити пасажирам комфортні умови для поїздок в міському транспорті, організувати пішохідні зони і зробити безпечні велодоріжки”, – зазначив Ігор Овечкін.

За його словами, практично у всіх містах Європи транспортна інфраструктура працює, орієнтуючись на потреби городян.

“У всіх містах Європи велосипедисти активно користуються велодоріжками, немає пробок, так як громадський транспорт знаходиться в пріоритеті, він чистий і безпечний. Таким чином, знижується рівень шуму і вібрації, а об’єкти культури і історії менше піддаються руйнуванням”, -підкреслив Ігор Овечкін.

У Харкові давно назріла необхідність створення такої депутатської групи. Вона залучатиме до роботи всі зацікавлені сторони – підприємців, громадськість, екологів, представників культури. Кожен зможе винести свої пропозиції на розгляд.

Ігор Овечкін запросив усіх депутатів Харківської міської ради, які зацікавлені в розвитку міського простору Харкова до спільної і результативної роботи.