У Харкові депутати від “Нашого краю” підтримали виділення коштів з бюджету на соціальні програми

21.06.18MVF TREBUET OT UKRAINY SOZDAT ANTIKORRUPTSIONNYJ SUD 1 - У Харкові депутати від "Нашого краю" підтримали виділення коштів з бюджету на соціальні програми

У Харківській міськраді депутати від «Нашого краю» проголосували за прийняття змін у програмі модернізації та оновлення матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів та інші соціальні програми. Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

Всього на ремонти і оновлення технічних баз училищ надійшла субвенція в розмірі 0,6 млн грн, повідомляє прес-служба.

Крім цього були виділені гроші на:

– на відшкодування вартості ліків для лікування окремих захворювань – 13,8 млн грн;

– виплату грошової компенсації для отримання житлових приміщень для сімей загиблих, а також для осіб з інвалідністю І-II груп та осіб, які втратили функціональні можливості ніг, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, отриманих при безпосередній участі в антитерористичній операції, і потребують поліпшення житлових умов – 5,9 млн грн;

– забезпечення якісним, сучасним і доступним середньою освітою «Нова українська школа» – 22,2 млн грн;

– надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами – 0,9 млн грн;

– на виконання комплексної програми «Розвиток місцевого самоврядування в Харківській області на 2017-2021 роки» для співфінансування міні-проектів – переможців обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» в 2018 році – 0,5 млн грн.

Також депутати збільшили видатки бюджету міста на співфінансування субвенції з державного бюджету на «Нову українську школу» в розмірі 6,7 млн ​​грн. На виплату заробітної плати медичним працівникам, з метою організації медичного обслуговування учнів загальноосвітніх шкіл і дітей в дитячих дошкільних установах, направлено 5,3 млн грн.

Витрати на поточний і капітальний ремонт в школах і ВУЗах були збільшені на 5,5 млн грн. На придбання меблів для класних кабінетів шкіл і м’якого інвентарю для знову відкриваються груп в дитсадках було передбачено 0,4 млн грн.

На модернізацію будівлі Харківської міської дитячої поліклініки №1 в рамках проекту «Муніципальна енергетична реформа в Україні» направлено 0,3 млн грн.

На забезпечення безперебійного функціонування систем тепло- і водопостачання міста, підтримку санітарного стану та забезпечення чистоти міських територій виділено 58,5 млн грн.

На поточний ремонт внутрішньобудинкових мереж централізованого опалення багатоквартирних житлових будинків було передбачено 3 млн грн, на капремонт житлових будинків – 27,9 млн грн. Витрати на капітальний ремонт внутрішньоквартальних доріг збільшені на 16 млн грн.