У Харківській області «Наш Край» провів благодійні акції

03.02.17

У грудні 2016 році, за ініціативи членів Харківської обласної партійної організації «Наш край», розпочато благодійні акції «Допоможи ближньому» та «Допоможи дитині повірити у казку».

Акції започатковано з метою привернути увагу громадськості до проблем малозабезпечених сімей, одиноких людей та проблем інвалідів.

«У наш час дуже складно вижити малозабезпеченим сім’ям, одиноким людям та інвалідам. У зв’язку з цим, за ініціативи первинної партійної організації політичної партії «Наш край» в м.Мерефа Харківської області та однопартійців, вирішено започаткувати благодійні акції «Допоможи ближньому» та «Допоможи дитині повірити у казку». Ми намагаємось довести людям, що вони не самотні у свої проблемах і є завжди хтось, готовий прийти на допомогу. Основна наша задача – залучити до акції якомога більше небайдужих людей», – розповіла Тетяна Кайдашова, голова Мерефської первинної партійної організації «Наш Край».

Активними учасниками і спонсорами проведення акцій виступили приватні підприємці та прихильники партії «Наш край» – Ковтун А.О., Андрєєва Л.В., Виноградська М.А., Колодяжний М., Коновалов Д.Г., Онищенко Е.А., Ліверець І.Ю.

Акція «Допоможи дитині повірити у казку» проводилася під час Новорічних свят. 68 дітей з малозабезпечених сімей отримали новорічні подарунки.

Завдяки акції «Допоможи ближньому», сім’ї з важким матеріальним становищем, адресно отримали продуктові пакети.

Активним учасникам акцій були вручені подяки від народного депутата України, співголови політичної партії «Наш край» Олександра Фельдмана.

20170124_132452