У Городнянській ОТГ «Наш край» підтримав виділення коштів лікарням для протидії коронавірусу

09.04.20

Депутати фракції «Наш край» у Городнянській міськраді підтримала виділення 2,6 млн грн на протидію коронавірусу у громаді.

Як наголосив керівник фракції «Наш край» Ігор Романенко, у непростій ситуації пандемії COVID-19,  депутати міськради зібралися на сесійне засідання, аби підтримати медичну галузь Городнянської громади.

За його словами, відповідні зміни до міського бюджету внесені під час чергової сесії міськради, що відбулася 7 квітня. Згідно зі схваленими рішеннями сесії, 2,2 млн грн виділено на придбання сучасного діагностичного обладнання, 300 тис. грн спрямовано на потреби Городнянської центральної районної лікарні у протидії коронавірусу, 100 тис. грн – Городнянському центру ПМСД.

Крім того, Ігор Романенко і секретар міської ради, керівник районної організації ПП «Наш край» Світлана Більська відвідали місцеву лікарню, де ознайомилися з умовами роботи у цей час медпрацівників, а також передали медикам Городні засоби захисту (маски, рукавички, захисні костюми тощо). Вони ще раз закликали підприємців Городнянщини не залишатися байдужими і фінансово підтримувати місцеву медицину, адже це турбота про життя та здоров`я усіх жителів ОТГ.

Як повідомлялося раніше, депутат від «Нашого краю» Ігор Романенко надав 160 тис. грн допомоги Городнянській лікарні для боротьби з COVID – 19.