У Городнянській ОТГ на Чернігівщині «Наш край» ініціював створення комунального підприємства

28.03.19

У Городнянській міськраді Чернігівської області керівник фракції «Наш край» Ігор Романенко ініціював створення комунального підприємства, що працюватиме у сфері земельних відносин. Як повідомила секретар Городнянської міської ради Світлана Більська, відповідне рішення схвалено під час сесії міськради.

За її словами, новостворене комунальне підприємство працюватиме над виділенням земельних ділянок (остаточне рішення прийматимуть депутати міськради), розробкою документації, контролюватиме використання землі, сплату орендної плати тощо. «Дуже важливо, щоб сфера земельних відносин у громаді була впорядкованою, земля використовувалася за призначенням та приносила доходи ОТГ», – прокоментувала Світлана Більська.

Як наголосив Ігор Романенко, першочергова місія комунального підприємства – пошук ефективних інвесторів для обробки земель сіль господарського призначення шляхом укладення договорів про спільну діяльність.

Також під час сесії прийняті програма компенсації пільгових перевезень громадян на території громади, внесено зміни до цільових програм підтримки спорту і культури. Крім того, під час сесії депутати вирішили об’єднати гімназію і початкової школи, що працюють в одому приміщенні, але є окремими навчальними закладами. «Вважаю, що об’єднання гімназії та початкової школи сприятиме покращенню їх роботи, поліпшить умови для праці педагогів і навчання дітей», – зазначила секретар Городнянської міської ради.