У Городнянській міськраді створено фракцію «Нашого краю»

29.01.18

У Городянській міській раді під час чергової сесії 25 січня сформовано фракцію політичної партії «Наш край», до складу якої увійшли всі депутати, обрані до міськради від цієї політичної сили.  Про це повідомив Ігор Романенко, який очолив фракцію.

Він наголосив, фракція займатиме конструктивну позицію й активно працюватиме над виконанням передвиборчої програми, з якою «Наш край» йшов на вибори у Городнянській ОТГ.

“Так, за ініціативою фракції вже цієї сесії схвалено звернення до Чернігівської обласної ради щодо передачі у розпорядження громади лісів, які зараз належать райагролісу. Також «Наш край» ініціював звернення до Верховної Ради України щодо передачі ОТГ земель поза межами населених пунктів”, -зазначив Ігор Романенко.

Він переконаний, ці питання є вкрай важливим та актуальними для розвитку громади.

“Це ключові моменти, адже йдеться про ресурси, якими мають розпоряджатися громади, аби мати стабільні умови для економічного розвитку і створення привабливих інвестиційних умов», – наголосив Ігор Романенко.

Також повідомляється, що на попередній сесії секретарем Городнянської міської ради обрано Світлану Більську, яка теж представляє «Наш край».