У Городні невідомі пошкодили банер партії «Наш край»

18.12.17baner - У Городні невідомі пошкодили банер партії «Наш край»

У Городні учора вночі невідомі пошкодили банер політичної партії «Наш край», розташований на будівлі виборчого штабу. Про це повідомив голова виконкому Чернігівської обласної організації політичної партії «Наш край» Юрій Музика.

За його словами, опоненти політичної сили, програючи виборчу кампанію, втрачають самоконтроль і переходять до звичайного шкідництва.

«Ми також очікуємо хвилі «чорного піару» проти партії найближчими днями та перешкоджань у проведенні публічних заходів.  Проте наша команда має суттєву підтримку у жителів громади і жодні підступні випади не вплинуть на рівень довіри до «Нашого краю», – зазначив він.

Як повідомлялося, перші вибори голови та депутатів міської ради Городнянської ОТГ відбудуться 24 грудня. «Наш край» до міської ради висунув 24 кандидати у депутати міськради. Партійний список «Нашого краю» очолив підприємець і керівник благодійного фонду Ігор Романенко. Крім того, партія заявила про підтримку на посаду Городнянського міського голови самовисуванця Андрія Богдана.