У Городні «Наш край» підтримав турнір з боксу «Спортивні діти – здорова нація»

19.12.17

IMG_3377У Городні відбувся турнір з боксу, учасниками якого стали представники різних міст Чернігівщини. Спортивні змагання пройшли під гаслом «Спортивні діти – здорова нація» і до них долучилися молодіжні команди з Городні, Бахмача, Прилук, Ніжина, Десни та п’ять команд з Чернігова.

За словами підприємця і керівника благодійного фонду Ігоря Романенка, який очолює партійний список «Нашого краю» до Городнянської міської ради, такі спортивні змагання вкрай необхідні, аби залучити молодь до здорового способу життя, розвивати лідерські якості та бажання перемагати.

«Я впевнений, що змагання у Городнянській ОТГ будуть традиційними та значно збільшать коло своїх учасників», – сказав він.

Організатором турніру з боксу виступив Городнянський міський голова Андрій Богдан та представники різних організацій, установ, у тому числі місцевого осередку політичної партії «Наш край». Зокрема, представники партії вручили учасникам турніру подарунки – форму, боксерські рукавиці і різний спортивний інвентар.