У Городні «Наш край» організував екскурсію для дітей у центр декоративного рослинництва

12.07.19

У Городні представники партії «Наш край» на чолі з керівником фракції у міськраді Ігорем Романенком організували екскурсію для дітей у декоративний центр рослинництва «Ріко». Про це повідомила голова Городнянської партійної організації Світлана Більська.

За її словами, осередок «Нашого краю» у селі Великий Листвен на чолі з Ольгою Проценко виступив з ініціативою організувати цікаве дозвілля для місцевих дітей під час літніх канікул. «Діти побували на екскурсії у центрі декоративного рослинництва, де вирощують близько 50 видів рослин, як характерних для нашого кліматичного поясу, так і екзотичних, але пристосованих до наших умов. Також вони відвідали краєзнавчий музей у Городні», – розповіла Світлана Більська. Завершилася зустріч чаюванням і пригощанням солодощами, адже в однієї дитини був цього дня день народження.

«Діти та їхні педагоги залишилися задоволені екскурсіями, отримали нові знання і позитивні емоції», – поділилася Світлана Більська. Учасниками екскурсії стали майже 30 місцевих школярів, а також мами з батьківського комітету.

Світлана Більська підкреслила, що «Наш край» активно працює над організацією змістовного і цікавого дозвілля дітей.