У Городні «Наш край» ініціював відновлення дендропарку

02.03.18

У Городні Чернігівської області фракція «Наш край» ініціювала відновлення дендропарку у центрі міста. Про це повідомив керівник фракції Ігор Романенко, відповідне звернення прийнято під час чергової сесії міськради.

За його словами, дендропарк у центральній частині Городні зараз перебуває у занедбаному стані, тому депутати «Нашого краю» виступили з ініціативою виготовити проектно-кошторисну документацію відновлення дендропарку.

«Ми будемо контролювати цей процес, і дбати про те, аби не тільки був виготовлений проект, а й виділені кошти на його реалізацію», – сказав Ігор Романенко.

Він також зазначив, що важливим питанням сесії Городнянської міської ради стало звернення до прем’єр-міністра України та міністра освіти щодо збільшення освітньої субвенції на виплату надбавок вчителям за престижність праці.

Ігор Романко підкреслив, що досвід вирішення цього питання в обласному центрі Чернігівщини є успішним, а тому представники політичної сили у громадах області теж ініціюють аналогічні звернення.

«Наш край» на Чернігівщині відстоює право освітян мати гідні заробітні плати, адже від цього залежить не лише майбутнє нашої держави, а й майбутнє кожного з нас», – підсумував він.