У формулі розрахунку дотацій і субвенцій будуть враховуватися внутрішньо переміщені особи, – Олег Недава

28.11.173 - У формулі розрахунку дотацій і субвенцій будуть враховуватися внутрішньо переміщені особи, - Олег Недава

8 1 300x200 - У формулі розрахунку дотацій і субвенцій будуть враховуватися внутрішньо переміщені особи, - Олег НедаваЗавдяки поправці до законопроекту «Про державний бюджет на 2018 рік», у формулі розрахунку дотацій і субвенцій будуть враховуватися внутрішньо переміщені особи. Про це повідомив лідер «Нашого краю» в Донецькій області, народний депутат Олег Недава на зустрічі з керівництвом і працівниками ПЕ «Славянсктепломережа».

За його словами, бюджет Слов’янська отримає додаткове фінансування.

«Завдяки поправці до законопроекту «Про державний бюджет на 2018 рік», у формулі розрахунку дотацій і субвенцій будуть враховуватися внутрішньо переміщені особи. Це означає, що бюджет Слов’янська отримає додаткове фінансування в розмірі 28 млн грн», – зазначив Олег Недава.

Також народний депутат розповів про виділення коштів на реконструкцію клубу в сел. Семенівка.

«Зовсім скоро здійсниться мрія школярів Слов’янської ЗОШ №4. Сьогодні діти молодшого і старшого віку вчаться в різних будівлях, але вже виділено кошти на підготовку проектно-кошторисної документації для будівництва нової школи, в якій всі діти вчитимуться разом», – впевнений Олег Недава.

Депутат зазначив, що поправки до програм «Питна вода України» і «Доступне житло» дадуть поштовх до розвитку економіки міста.

«У наступному році планується проведення комплексної очистки річки Казенний Торець, завдяки чому буде вирішене питання з підтопленням міста. Реалізація ж державної програми «Доступне житло», яка передбачає отримання 50% компенсації за придбане для переселенців і сімей учасників АТО житло, дасть поштовх до розвитку економіки міста», – зазначив Олег Недава.

Також Олег Недава підкреслив важливість спільної роботи.

«Давайте писати закони разом. Якщо вас не влаштовує реформа ЖКГ, вносите свої пропозиції і зауваження. Завдяки моїм повноваженням, я обов’язково внесу поправки, і ми досягнемо бажаних результатів”,- підсумував Олег Недава.

Як відомо, Олег Недава є автором низки поправок до законопроекту «Про державний бюджет на 2018 рік».