У Донецьку стартував марафон «Подаруй тепло» від «Нашого краю»

28.09.18T9JJH7SGl3c - У Донецьку стартував марафон «Подаруй тепло» від «Нашого краю»

На базі Донецької обласної організації «Нашого краю» спільно з ГО «Дай шанс» стартував благодійний марафон «Подаруй тепло». Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

Мета марафону – привернути населення до вирішення проблеми бездомних тварин і сформувати відповідальне ставлення власників до своїх вихованців, йдеться в повідомленні.

Проведення подібної акції допоможе розширити можливості надання допомоги бездомним тваринам і тим, які залишилися без власників.

Партія «Наш край» запрошує всіх небайдужих жителів міста взяти участь в марафоні і внести свій вклад в важливий проект. Потрібна будь-яка допомога: крупи, сухий корм, консерви, медикаменти, будматеріали для ремонту вольєрів для собак, солома, тирса, теплі речі і ковдри, підстилки, іграшки для тварин і все, що може допомогти їм пережити холод.

Бездомні тварини – це результат людської безвідповідальності та байдужості. «Подаруємо тепло» тим, хто цього потребує! Приєднуйтесь до нас і запрошуйте друзів!

Пункт прийому благодійної допомоги: громадська приймальня Донецької обласної організації ПП «Наш край», вул. Василівська, 27.

Телефон гарячої лінії: 095-364-16-38.