У Дніпропетровській області підпалили офіс політичної партії «Наш край»

13.04.20

У Підгородному невідомі підпалили офісне приміщення партії «Наш край». Партія розцінює це як неприхований політичний тиск.

У Підгородному невідомі підпалили офісне приміщення партії «Наш край». Масштабна пожежа сталася сьогодні о третій годині ночі. Під час надзвичайної події ніхто не постраждав, але вогонь знищив приміщення та майно партії. Керівництво партії «Наш край» переконане, що офіс підпалили навмисно і розцінюють це як неприхований тиск на політичну силу.

«Ми переконані, що пожежа сталася не випадково. Це пов’язано з нашою активною політичною та громадською діяльністю. Тому ми очікуємо від правоохоронних органів  відповідального та швидкого розслідування цієї справи», _ голова фракції партії «Наш край» у Підгородненській міській раді ОТГ Віталій Маласай.

Маласай також зазначив, що він неодноразово отримував погрози на свою адресу, але нинішня ситуація ніяк не вплине на їхню позицію — змінювати на краще життя земляків.

Як відомо, на виборах у Підгородненській об’єднаній територіальній громаді, які відбулися 29 грудня, партія «Наш край» отримала 15,05% голосів та посіла друге місце.