У Дніпрі партію «Наш край» очолив Олександр Сидоренко

20.07.17екрана 2017 07 20 о 11.42.17 - У Дніпрі партію «Наш край» очолив Олександр Сидоренко

«Наш край» в Дніпрі очолив досвідчений управлінець Олександр Сидоренко, який раніше протягом багатьох років очолював Центральний район міста. Рішення про це прийнято на зборах міської організації партії.

За словами Сидоренка, скоро в Дніпрі почне роботу приймальня партії, де кожен житель міста зможе отримати професійну допомогу.

«Сьогодні наше завдання – структурування і правильне донесення інформації до жителів міста. Сьогоднішній результат – це аванс, який мені надають центральні органи партії і однодумці «Нашого краю», які зібралися в залі. Я впевнений в перспективах розвитку, так як партія з такою ідеологією має всі підстави претендувати на високі результати як Дніпрі, так і області в цілому», – зазначив новообраний голова дніпровської міської організації партії “Наш край” Олександр Сидоренко.

Співголова партії Олександр Мазурчак підкреслив, що розвиток місцевого самоврядування, захист його інтересів, а також зміцнення позицій територіальних громад є на сьогоднішній день пріоритетними напрямками діяльності партії «Наш край».

«Сьогодні партія «Наш край» розгортає діяльність по всій території України і представлена у всіх її регіонах. Наша політична сила послідовно відстоює інтереси місцевого самоврядування. Саме питання місцевого самоврядування ми вважаємо ключовим для проведення реформ в Україні. Якщо країна хоче бути сильною, у неї повинні бути сильні громади. Сильні громади можуть бути тільки тоді, коли їм будуть передані повноваження і фінансовий ресурс, адже на місцях набагато краще знають, як управляти територіями», – зазначив він.

Олександр Мазурчак наголосив, що вже незабаром місцеві ради України можуть отримати нові міжфракційні групи.

«Я не сумніваюся, що новий керівник значно посилить позиції партії в Дніпрі і регіоні. Я впевнений, що незабаром в місцевих радах будуть створюватися якщо не фракції, то міжфракційні групи з числа представників партії «Наш край», – зазначив він.