У Дніпрі депутат від «Нашого краю» відзвітував перед виборцями

15.12.17

Підсумки роботи на своєму окрузі за рік підвів на зустрічі з своїми виборцями депутат Дніпровської міської ради від “Нашого краю” Руслан Вишневецький. Про це повідомляє прес-служба Дніпровської організації «Нашого краю».

Округ, який представляє у міській раді Дніпра Руслан Вишневецький, у 2017 році зазнав неабиякого покращення, йдеться в повідомленні.

Команда депутата  облаштувала три нових дитячих майданчика а також вперше за багато років були капітально відремонтовані  внутрішньо квартальні дороги та тротуари біля багатьох будинків по вул.Калинова. Крім того, проведено ремонт багатьох доріг приватного сектора, які були занехаяні  вже кілька останніх десятиліть.

Загалом в окрузі завдяки зусиллям команди Руслана Вишневецького відремонтовано більше 5 000 кв.м доріг. Також відновлено вуличне освітлення на вулицях на Лисичанська, Микитінська, Калинова, 61, 77А, вул. Богомаза, 20-40 та Універсальна, 27.

Окрім цього, депутат подбав про ремонти в домах: у 29 під’їздах будинків, що розташовані в окрузі, замінено старі вікна на металевопластикові.

У рамках міської програми «Теплий під’їзд» депутат Вишневецький ініціював встановлення металевопластикових вікон у 45-ти під’їздах будинків.

Також депутат надав матеріальну допомога малозабезпеченим сім’ям, представникам соціально вразливих верств населення  (загалом – 151  мешканцю Дніпра) на загальну суму 300 000 грн.