У Чернігові за зверненням депутата від «Нашого краю» відновлюють освітлення у мікрорайоні Шерстянка

13.04.21

Керівник фракції «Наш край» у Чернігівській міській раді Олександр Луценко подав депутатський запит щодо ремонту пішохідної доріжки та її освітлення від будинку № 16 на вул. Текстильників у напрямку до підземного переходу по вул. Івана Мазепи (мікрорайон Шерстянка).

Як уточнив Олександр Луценко, з проблемним питанням до нього звернулися місцеві жителі. На їхнє переконання, особливо важливо дбати про впорядкування та благоустрій не лише центральної частини міста, а й околиць Чернігова. Цю позицію підтримують і представники політичної партії «Наш край».

Щодо ремонту пішохідної доріжки міський голова відповів, що «кошти у міському бюджеті уже розподілені … і на проведення ремонту пішохідної доріжки від будинку № 16 по вул. Текстильників у напрямку до підземного переходу по вул. Івана Мазепи (107 км) не передбачені».

А ось для вирішення питання освітлення пішохідної доріжки необхідно виконати роботи зі встановлення трьох опор.

«Роботи з освітлення пішохідної доріжки будуть виконані комунальним підприємством «Міськсвітло» Чернігівської міської ради при настанні сприятливих погодних умов», – йдеться в офіційній відповіді на депутатський запит Олександра Луценка.

Наразі роботи з освітлення цієї доріжки вже виконуються.

chernigiv svitlo 2 768x1024 - У Чернігові за зверненням депутата від «Нашого краю» відновлюють освітлення у мікрорайоні Шерстянка