У Чернігові за зверненням депутата «Нашого краю» відремонтовано дорогу

30.11.16

Чернігів 150x150 - У Чернігові за зверненням депутата «Нашого краю» відремонтовано дорогуУ Чернігові за зверненням депутата Чернігівської міської ради від політичної партії «Наш край» Володимира Коваленка відремонтовано ділянку дороги.

Ще навесні до депутата звернулися мешканці та відвідувачі медзакладів  у мікрорайоні обласної дитячої лікарні по вул. Пирогова та обласного шкірно-венерологічного диспансеру по вул. Івана Мазепи.

«Провівши огляд цієї частини дороги, констатую, що вона знаходиться в дуже жахливому стані: асфальтобетонне покриття практично відсутнє; тротуарів немає;  після дощу стоять величезні глибокі калюжі; автотранспорт їздить по бордюрам; батьки з дітьми змушені йти по ямах, або зеленою зоною», – зазначив депутат у зверненні до міської влади. Та на жаль, звернення до управління ЖКГ міськради виявилося неефективним, тож довелося звертатися до керівництва Чернігівської ОДА й обласної ради. Як виявилося, дорога перебуває в обласному підпорядкуванні, і ремонтувати за міські кошти неможливо. У результаті, на ремонт дороги гроші виділено було із обласного бюджету у сумі понад 700 тис. грн., крім того, свою частину надав і міський бюджет – у якості субвенції обласному.

«Тільки настирливість допомагає вирішувати проблеми міста. Депутат, взявши на себе зобов’язання, має доводити розпочаті справи до завершення. Саме до цього прагне політична сила «Наш край», – констатував В.Коваленко.