У Чернігові за підтримки «Нашого краю» споруджено спортивний майданчик

12.06.18

Мультифункціональний спортивний майданчик зі штучним покриттям споруджено у мікрорайоні “Градецький” за підтримки депутата Чернігівської міської ради від “Нашого краю” Сергія Вакуленко. Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

З словами Сергія Вакуленка, тепер у Чернігові за адресою вул. Самострова, 9 завершено спорудження мудьтифункціонального спортивного майданчика, де діти можуть грати у футбол, волейбол, баскетбол.

«На цьому місці було зруйноване спортивне поле. Я неодноразово звертався із пропозиціями провести його реконструкцію та осучаснити, аби діти і молодь з навколишніх будинків мали належні умови для занять спортом», – розповів він.

Сергій Вакуленко уточнив, що у рамках соціального проекту «Social Football Challenge in Ukraine 2018»  у Чернігові цього року встановило два спортивні майданчики, у тому числі і на Самострова,9.

«Спочатку йшлося про один майданчик, але потім управління сім’ї, молоді та спорту міськради досягло згоди, що майданчиків буде два. І завдяки моїм депутатським зверненням, мультиспортивний майданчик встановили  саме у нашому мікрорайоні», – підкреслив Сергій Вакуленко.

Він наголосив, що тепер завдяки спільним зусиллям депутата і місцевої влади є всі умови для активного й здорового дозвілля дітей та молоді з мікрорайону «Градецький».

“Важливо, аби таких майданчиків у Чернігові було більше”, – підсумував Сергій Вакуленко.