У Чернігові за ініціативою «Нашого краю» осучаснять школи і дитсадки

01.06.18

Чернігівська міська рада під час чергової сесії схвалила Програму розвитку матеріально-технічної бази закладів освіти м. Чернігова на 2019-2023 роки, ініційовану депутатами фракції «Наш край». Про це повідомив керівник фракції “Нашого краю” Олександр Соколов.

За його словами, до розробки документу депутати залучили представників освітянської галузі міста, також врахували побажання батьківських колективів.

“Активно взяли участь в опрацюванні документу депутати-освітяни з фракції: Вікторія Овчаренко, Микола Носко, Наталія Хольченкова, а також Віктор Бистров, які без чиїхось розповідей знають про потреби освітянської галузі Чернігова. Мета програми – цілеспрямоване фінансування оновлення меблів, обладнання предметних кабінетів, спортивного інвентарю у школах і дитячих садках Чернігова”, – зазаначив Олександр Соколов.

Він наголосив, шкільні меблі у закладах освіти часто не відповідають потребам учнів.

«Розробка цієї програми зумовлена низкою причин. Ми всі добре знаємо, що шкільні меблі у закладах освіти Чернігова застаріли і часто не відповідають віковим потребам учнів. Через відновлення роботи раніше не функціонуючих груп у дитсадках є потреба придбати меблі для нових приміщень. Крім того, спортивний інвентар й обладнання у закладах освіти роками не оновлювалися і на даний час теж не відповідають санітарно-технічним нормам», – прокоментував Олександр Соколов.

Він уточнив, що у попередні роки міський бюджет був значно меншим, а нині, завдяки децентралізації, є всі можливості якісно змінювати умови навчання та виховання у чернігівських школах і дитсадках.

На думку Олександра Соколова, реалізація цієї освітянської програми й буде одним із якісних кроків, спільним внеском міської влади, депутатського корпусу у розбудову Нової української школи.

“Це не перша програма, яку розробляє і виносить на розгляд міськради фракція «Наш край». У січні міськрада за ініціативою «Нашого краю» схвалила Програму відновлення дитячих ігрових та спортивних майданчиків”, -підсумував Олександр Соколов.